KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13534663
nr 1353 4663
Oidentifierad konstnär. Diptyk, Monogramsignerad. Olja på duk, 170x260 (2x130)
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:19:51
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr